Opublikowano Dodaj komentarz

Pięć Przemian dla dzieci – zapowiedź ebooka

Mogę już chyba zdradzić… Jest zapowiedź nowego ebooka, który piszę, a ściślej, kończę pisać, wraz z przyjaciółką i znawczynią Pięciu Przemian, Magdaleną Dudek. Tutaj możecie zobaczyć zapowiedź wydawniczą, a także zapisać się na powiadomienie o wydaniu publikacji:


Magda prowadzi blog na temat żywienia dzieci według Pięciu Przemian. Obydwie mamy trudne doświadczenia z dziećmi, które cierpią na alergię. Jednak dzięki naszej kuchni osiągnęłyśmy wspaniałe rezultaty w leczeniu żywieniem ciężkiego atopowego zapalenia skóry i astmy, bez użycia sterydów i antybiotyków. 

W książce dzielimy się radami dla rodziców, a także dla matek karmiących, naszymi historiami, uczymy zasad gotowania w pięciu smakach dla dzieci zdrowych i z alergią, prezentujemy ponad 100 starannie opracowanych przepisów oraz przekazujemy wiele innych cennych informacji żywieniowych. 

Planujemy oddanie ebooka do edycji w połowie lipca (a może ciut wcześniej), zatem premiera będzie zapewne w sierpniu. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i wracam do pisania!
🙂
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.